O nas

Parker jest globalnym liderem w zakresie technologii napędów i sterowań, który współpracuje ze swoimi klientami w celu zwiększenia ich produktywności i podniesienia zysków.
 
Parker Hannifin to wiodący, globalny producent technologii napędów i sterowania, dostarczający precyzyjne rozwiązania inżynieryjne dla ponad tysiąca różnorodnych rynków mobilnych, przemysłowych i aeronautycznych. Firma zatrudnia 55 tysięcy pracowników w 50 krajach. Jej obroty osiągnęły 13 miliardów USD w roku fiskalnym FY15.
 
Partnerska współpraca jest ważnym aspektem działania firmy Parker Hannifin. Celem Parkera jest oferowanie rozwiązań podnoszących wydajność produkcji i zwiększających zysk, dostosowanych do potrzeb odbiorców. Wszechstronnie analizujemy oczekiwania naszych klientów w zakresie zastosowań i poszukujemy nowych, doskonalszych oraz bardziej opłacalnych rozwiązań technicznych.
 
Dzięki najszerszej na rynku ofercie produktowej (prawie 900 tysięcy elementów i systemów) można polegać na firmie Parker jako jednym źródle dostaw.
 
Systemy Parker Hannifin znajdują zastosowanie w milionach maszyn i urządzeń, pracujących we wszystkich działach przemysłu, rolnictwa, szpitalach i laboratoriach, a także gospodarstwach domowych. Nikt nie wie tyle o układach sterowania i napędu, co my.