Program praktyk

Praktyki to nie tylko szansa na zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. To okazja by zostać u nas na dłużej i rozpocząć pracę. Podczas praktyk studenci mają możliwość przygotowywania się do pracy w strukturach naszej organizacji. Podejmują pracę w najważniejszych działach firmy, aby w pełni rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności. Pod okiem indywidualnego opiekuna poznają specyfikę działalności naszej firmy, stopniowo zwiększając zakres swoich zadań, stając się nieocenionym wsparciem dla działów, w których odbywają praktyki.

Poszukujemy studentów ostatnich lat studiów, posługujących się językiem angielskim kończących kierunki ekonomiczne jak i techniczne, pojawiają się u nas także oferty pracy w działach: BHP i
Ochrony Środowiska, Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Logistyki czy IT. Oferujemy możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia, a najlepsze osoby mają okazję na zdobycie po praktykach zatrudnienia.

Jeśli jesteś zainteresowany praktykami u nas, wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres: rekrutacja@parker.com

W treści maila wskaż interesujący Cię dział lub stanowisko, oraz lokalizację Parkera, w której chciałbyś odbywać praktyki.