Kariera w Parker Hannifin

Parker Hannifin mocno stawia na rozwój swoich pracowników, wierząc w to, że dzięki nim osiągnie sukces i przewagę konkurencyjną. Oferujemy dobre warunki pracy, przyjazną atmosferę, swobodny dostęp do szkoleń oraz bogaty pakiet socjalny. To czyni nas jednym z najbardziej pożądanych Pracodawców. Do swojego zespołu poszukujemy osób ambitnych, zdeterminowany, potrafiących współpracować z innymi, posiadających pasję, którą zechcą się z nami dzielić.

Nasi pracownicy o nas

Aleksandra Gacek, Inżynier Jakości, Zakład Produkcyjny Siechnice

W firmie Parker Hannifin pracuję od roku 2008. Już na początku współpracy przekonałam się, że jedną z mocnych stron firmy jest przyjazna atmosfera i wartościowi ludzie. Jestem inżynierem jakości. W moich codziennych zadaniach staram się przełożyć głos klienta na konkretne parametry procesu, godząc przy tym opinię doświadczonych pracowników ze świeżym spojrzeniem nowych. To niełatwe zadanie, dające wiele satysfakcji i pozwalające się rozwijać. Cenię sobie fakt, że liczne obowiązki i konieczność dużego zaangażowania nie przeszkadzają w utrzymaniu work/life balance.

Dariusz Zalewski, Administrator Sieci, Zakład Produkcyjny Siechnice

Pracę w Parker Hannifin zacząłem w 2007 roku w dziale IT. Od początku firma była otwarta na nowe projekty, dając mi równocześnie możliwość rozwoju poprzez szkolenia i pracę na sprzęcie z najwyższej półki. Każda aktywność w kierunku zwiększenia wiedzy z dziedziny, którą się zajmuje była i nadal jest przyjmowana pozytywnie. Ponieważ Parker ma oddziały w wielu krajach, mam możliwość wymiany doświadczeń z kolegami z innych lokalizacji. W Parkerze nigdy nie jest nudno!!!

Marcin Kwakszyc, Regionalny Kierownik ds. Rynku Dystrybucji, Parker Hannifin Sales Poland Wrocław

Do Parkera trafiłem przypadkiem jeszcze podczas studiów. Dzisiaj, po 10 latach cieszę się, że rozpocząłem karierę zawodową w firmie, dzięki której sprawdziłem się i nabrałem doświadczenia na różnych stanowiskach. Panuje tu rodzinna atmosfera, wszyscy są wobec siebie bardzo życzliwi i chętni do pomocy. Zagraniczne wyjazdy dały mi możliwość zobaczenia wielu ciekawych miejsc i poznania interesujących osób z całego świata…. Ja tu zostaję do emerytury….

Damian Truszkowski, Specjalista ds. Technicznych, Parker Hannifin Sales Poland Warszawa

Jestem tu od niedawna, jednak bardzo szybko się zadomowiłem. Stale się rozwijam, szkolę, wiedzę garściami czerpię od doświadczonych kolegów z działu. W swojej pracy jestem odpowiedzialny za projektowanie układów hydraulicznych. O sile tej firmy stanowią ludzie, atmosfera w pracy jest bardzo ciepła, pracownicy sobie pomagają, wychodzą z inicjatywą. Do jednej z nich się przyłączyłem i wspólnie tworzymy klub Parker Hannifin Runners, gdzie łączymy dobrą zabawę z naszą pasją.

Anna Polichońska, Specjalista ds. Lean, Zakład Produkcyjny Wrocław

W firmie Parker Hannifin pracuję od 2006 roku. To co zrobiło na mnie największe wrażenie od pierwszych chwil tu spędzonych: to ludzie i relacje między nimi. W kwietniu 2012 roku rozpoczęłam pracę na stanowisku Specjalista ds. Lean. Pierwsze kroki w nowej roli nie należały do łatwych, ale otrzymałam bardzo dużo pomocy i wsparcia, co ugruntowało mnie w przekonaniu, iż pracuje w bardzo zgranym zespole, który jest otwarty na współpracę. Moje codzienne obowiązki wiążą się przede wszystkim z pracą zespołową, dlatego tak ważną kwestią jest dla mnie utrzymywanie i pielęgnowanie dobrych relacji. Na co dzień spotykam się z wieloma problemami, ale wychodzę z założenia, że najważniejsze jest znalezienie najlepszego rozwiązania, biorąc pod uwagę każdą opinię i sugestię, oraz usilne dążenie do wyznaczonego celu. Ważnym aspektem w firmie jest możliwość ciągłego zdobywania wiedzy, wymiany doświadczeń oraz przekładanie teorii na praktykę.

Tomasz Szarzyński, Specjalista ds. Planowania i Kontroli Produkcji, Zakład Produkcyjny Wrocław

W Firmie PH pracuję od 2010 roku. Jestem odpowiedzialny za planowanie i kontrolę produkcji oraz obsługę klienta. W Firmie cenię atmosferę pracy, towarzystwo, w jakim przebywam, możliwość zdobywania wiedzy oraz wykorzystania wcześniej zdobytej, czynnego uczestniczenia w ciekawych projektach. Parker to miejsce, w którym teoria łączy z praktyką, co szczególnie dla osób młodych na pewno jest ogromnym atutem. W trakcie swojej dotychczasowej pracy, zauważyłem również, że dla Firmy przede wszystkim najważniejsi są ludzie! 
Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Parker Hannifin jako bardzo dobrego pracodawcę.