Dlaczego Parker

Nasz slogan reklamowy NAJWIĘKSZA NA ŚWIECIE oferta produktów, paleta usług i sieć sprzedaży, nie brzmi skromnie, ale zapewniam że oddaje stan rzeczy. Rozmach oferty produktów i usług oraz wielkość sieci sprzedaży potwierdza go w całej rozciągłości.


 
Produkty marki Parker to synonim najwyższej jakości wykonania, projektowane i produkowane po to, aby redukować koszty użytkowania, podnosić wydajność oraz komfort i bezpieczeństwo pracy. Nie tylko ciągle podnoszą standardy techniczne, ale wyznaczają nowe trendy.
 
Ponad 1.000.000 PRODUKTÓW stanowi ofertę, co pozwala integrować kompletne układy.
Jej powiększanie jest nie tylko wynikiem prac naukowców, ale również strategicznych akwizycji.
W ostatnich latach przejęliśmy wiele tuz świata techniki takich jak: Rectus®, Tema®, Legris®, Origa®, Domnick Hunter®, Denison® czy Calzoni®.
 
Niemal 50 USŁUG TECHNICZNYCH uzupełnia ofertę produktową ponieważ nie ograniczamy się jedynie do sprzedaży, lecz kompletnego rozwiązywania problemów technicznych. Oferujemy usługi począwszy od fazy projektowania, poprzez montaż, diagnostykę, na serwisie kończąc. 
 
32 punkty PARKER STORE stanowi trzon sieci dystrybucji, co sprawia że jesteśmy blisko. Współpracujący z nami partnerzy szeregują się spośród najlepiej przygotowanych do tego zadania firm w Polsce. Każdy z nich dysponuje odpowiednią wiedzą i zapleczem technicznym. Na świecie działa ponad 13.000 punktów sprzedaży, z czego ponad 2.000 w ramach prestiżowej sieci Parker Store®.
 
15 wozów HOSE DOCTOR czyli mobilnego pogotowia technicznego, to usługi wykonywane na miejscu u klienta przez 24h na dobę i 365 dni w roku! Dzięki niemu można eliminować kosztowne przestoje w produkcji. Zadania wykonuje wysoko wykwalifikowana kadra Inżynierów Serwisu, cały czas podnosząca swoje kwalifikacje. Na całym świecie działa niemal 1.000 takich jednostek.
 
PARKER KONTENER to kompletnie wyposażony warsztat techniczny, który dostarczamy w każde miejsce. Polecamy go tam, gdzie praca odbywa się na dwie bądź trzy zmiany, a dostępność produktów i usługo w okolicy jest ograniczona. Dzięki temu, warsztat jest pod ręką za każdym razem i wszędzie, gdzie potrzebujesz.
 
PARKER ON-LINE to dostęp przez internet do sprawdzania cen, dostępności, składania zamówień, zamawiania materiałów informacyjnych i wizyt Inżynierów Sprzedaży. Od tej chwili masz stały dostęp do Parkera i jego oferty nie tylko z komputera i tableta, ale również z telefonu komórkowego!