Sentinel™ - wydajny, przenośny system oczyszczania płynów do całodobowej ochrony układów hydraulicznych

Urządzenie przeznaczone jest, by przez 24/7 stało na straży układu hydraulicznego, zwiększając produktywność poprzez eliminację wilgoci z oleju. Woda jest drugim najbardziej destrukcyjnym zanieczyszczeniem, zwykle 200ppm wody może zmniejszyć żywotność łożyska o 48% lub więcej. Wilgoć przyspiesza starzenie się płynów hydraulicznych zmniejszając żywotność oleju, zwykle o ponad 50%.

​Sentinel umożliwia zmniejszenie budżetu na konserwację i zwiększenie produktywności poprzez usprawnienie procesu odwadniania i skrócenie kosztownych, nieplanowanych przestojów.

Kompaktowy, lekki i wytrzymały Sentinel zaprojektowano, by zapewnić doskonałe wyniki w każdym otoczeniu, gdy jest problem z zanieczyszczeniem wodą oleju hydraulicznego lub transformatorowego. 
Uniwersalna konstrukcja sprawia, że próbki oleju mogą być pobierane bezpośrednio ze zbiornika, pojazdu lub magazynu, co czyni Sentinela idealnym do pracy w aplikacjach energii odnawialnej, morskich i offshore przemysłowych, rolniczych, mobilnych i wojskowych.
Z opcjonalnym laserowym miernikiem cząstek Sentinel jest samowystarczalny. Teraz odwadnianie jest jeszcze prostsze i wydajniejsze.

Więcej informacji w broszurze FDCB601PL, lub na stronie parker.com