Oszczędzając cenny czas, czyli innowacje z zakresu automatyki firmy Parker na objeździe po Polsce (8-19 maja br.)

W maju br. po raz kolejny zawita do Polski samochód pokazowy Automation Demo Truck,  prezentujący komponenty z zakresu automatyki firmy Parker.  W ciągu dwóch tygodni między 8 a 19 maja br., podczas planowanych pokazów w 8 miastach w całej Polsce osoby zainteresowane automatyką będą mogły zwiedzić samochód i zapoznać się z najnowszą ofertą produktową firmy Parker z zakresu pneumatyki, elektromechaniki, z napędami o zmiennej prędkości, sterowaniem przepływem cieczy, miniaturowymi napędami przeznaczonymi do zastosowań w medycynie i analityce oraz wieloma powiązanymi rozwiązaniami.  Koncepcja mobilnej przestrzeni wystawienniczej, zakomponowanej w sposób nawiązujący do stoiska targowego to ukłon w stronę klientów, dla których w dzisiejszym dynamicznym świecie wyzwaniem staje się znalezienie chwili na odwiedzenie targów branżowych. Pokazy w pojeździe demo podczas trasy objazdowej dają możliwość zapoznania się z produktami, a jednocześnie są okazją do skorzystania z profesjonalnego doradztwa technicznego u siebie na miejscu, co oszczędza klientom cenny czas. Eksponowane rozwiązania, począwszy od technologii przygotowania powietrza aż do sterowania ruchem, są prezentowane w nowatorski sposób za pomocą paneli i stref interaktywnych. 

Ubiegłoroczna, jesienna sesja objazdowa, która obejmowała pokazy w 5 miastach cieszyła się dużym powodzeniem. W ciągu tygodnia samochód pokazowy Parkera odwiedziło około 300 osób. Części imprez towarzyszyły także sesje seminaryjne i pokazy usług komplementarnych. 
Tegoroczna, majowa trasa objazdu poprowadzi przez Mielec, Tarnów, Kraków do Warszawy. W kolejnym tygodniu samochód odwiedzi Gorzów Wielkopolski, Toruń, Gdynię i Olsztyn. Następnie, po zakończeniu trasy w Polsce, ciężarówka uda się na Litwę i Łotwę, by odwiedzić tamtejszych klientów Parkera. 
Wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami z zakresu automatyki zachęcamy do odwiedzenia samochodu pokazowego Parkera. Więcej informacji można uzyskać na stronie parker.com/trucktour-polska oraz www.parker.com , a także kontaktując się z przedstawicielami Parkera.