Nowy system węży i złączek GlobalCore™ zmniejsza złożoność konstrukcji oraz potrzebę obsługi

Parker Hannifin wprowadził system GlobalCore - pięć węży hydraulicznych i dwie serie złączek, które znacząco zmniejszają złożoność konstrukcji i potrzebę obsługi. To pierwsza, kompleksowa rodzina produktów w zakresie najczęściej używanych klas stałego ciśnienia roboczego.

Zaprojektowany, aby sprostać najczęściej stosowanym w przemyśle wartościom stałego ciśnienia roboczego system GlobalCore jest skonstruowany i przetestowany zgodnie z ISO 18752. Dzięki testom dwukrotnie przekraczającym wymagania normy ISO18752 pewnym jest, że węże GlobalCore mogą pracować w trudnych warunkach i w dynamicznych aplikacjach.

GlobalCore rozszerza naszą ofertę węży zgodnych z ISO 18752 zapewniając dostępność węży w najistotniejszych rozmiarach i zakresach ciśnień - 21,0 MPa (3000 psi) do 42,0 MPa (6000 psi), rozmiary -4 do -32. System GlobalCore cechuje prostota. Mając tylko pięć węży do wyboru, klienci OEM i MRO zyskują możliwość łatwego doboru odpowiedniego przewodu w oparciu o ciśnienie robocze. Wybór złączki jest jeszcze prostszy – w grę wchodzi seria 43/48 lub seria 77, w zależności od wybranego węża i ciśnienia roboczego.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.parkerglobalcore.com.