CMP – Nowe Centrum Montażu Przewodów

Opublikowano w 2016-12-21
Parker Hannifin Sales Poland Sp. z o.o. we współpracy z firmą Techmak PPHU Marek Klejewski  uruchomił w Lesznie Centrum Montażu Przewodów - CMP. Głównym zadaniem CMP jest produkcja seryjna przewodów hydraulicznych dla średnich i małych klientów OEM Parkera, ale także wykonywanie przewodów na prototypy i w krótkich seriach.

Firma Techmak dzięki olbrzymiemu doświadczeniu w montażu przewodów hydraulicznych, odpowiedniemu wyposażeniu linii produkcyjnej i wieloletniej współpracy z Parker Hannifin będzie w stanie sprostać wysokim wymaganiom jakościowym klientów, co do tego typu produktów. Na linii produkcyjnej pracują ludzie z doświadczeniem i po odpowiednich szkoleniach, a CMP posiada certyfikat potwierdzający, że montaż odbywa się zgodnie z wytycznymi Parkera i będzie regularnie audytowane zarówno przez polski oddział Parker Hannifin jak i przedstawiciela dywizji węży hydraulicznych (HPDE). 

W chwili obecnej w CMP mogą być produkowane wszystkie przewody gumowe i termoplastyczne do ciśnienia roboczego 70 MPa, a w przyszłości planowane jest rozpoczęcie również montażu przewodów termoplastycznych do ultra-wysokich ciśnień. CMP oferuje również usługę wykonania testu hydrostatycznego przewodów hydraulicznych i możliwość wystawienia certyfikatu z takiego testu zgodnie z normą EN10204. Zapraszamy serdecznie do współpracy.