Nowy ParkerStore w Słupsku

Opublikowano w 2016-06-09
Firma Eko-Plast, certyfikowany dystrybutor Parkera, otworzyła w Słupsku swój nowy sklep ParkerStore. Nowy obiekt w pełni przystosowany do standardów sieci ParkerStore działa przy ul. Przemysłowej 34B. Uroczyste otwarcie nowej placówki zaszczycili obecnością liczni goście m. in. przedstawiciele władz samorządowych, biznesu oraz nauki. Otwarciu towarzyszyły pokazy techniczne oraz wystawa obrazów młodych artystów.  

Przy serwisie ParkerStore w Słupsku będzie działał samochód serwisu mobilnego HOSE DOCTOR®. To nowa usługa oferowana przez Eko-Plast, która zapewni całodobowe wsparcie techniczne w przypadku nagłych awarii instalacji hydrauliki siłowej w okolicznych zakładach przemysłowych, lub w terenie, pozwalając skrócić kosztowne przestoje do minimum. 

Działalność firmy Eko-Plast koncentruje się obecnie na trzech obszarach: na segmencie węży przemysłowych, dystrybucji elementów hydrauliki siłowej oraz remontach i serwisie instalacji hydraulicznych, a także produkcji przewodów wysokociśnieniowych oraz montażu wentylacji w pomieszczeniach biurowych i przemysłowych, głównie w przemyśle obróbki drewna. Firma Eko-Plast współpracuje z Parkerem już od 2007 r.