Automation Demo Truck na Targach AUTOMATICON® 2016

Opublikowano w 2016-02-12
Na targach AUTOMATICON®2016 Parker Hannifin zaprezentuje szereg najnowszych produktów i rozwiązań z zakresu automatyzacji procesu, w tym produkty EX, zaawansowane przemienniki częstotliwości, nowy sterownik PAC, serwonapędy PSD, czy kompaktowe rozwiązania pneumatyczne. Zapraszamy do naszego samochodu pokazowego, zlokalizowanego na parkingu, w którym w jednym miejscu będzie można zapoznać się z 200 innowacjami Parkera przeznaczonymi dla rynku automatyki. 

Te cztery dni to świetna okazja do spotkań i dyskusji z naszymi specjalistami z zakresu elektromechaniki, czy pneumatyki. Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska nr A1 w hali I. Młodzi adepci sztuk technicznych będą mogli potrenować pod okiem ekspertów na naszych edukacyjnych zestawach szkoleniowych. 

O tym, od czego zależy efektywność energetyczna instalacji sprężonego powietrza i jak zaprojektować i wykonać taką instalację w sposób energooszczędny opowie w sesji seminaryjnej Katarzyna Tomczyk – Manager produktów Parker Transair. Zapraszamy na tę prelekcję w czwartek 3 marca do Sali B-1. 

O naszych nowych produktach z obszaru automatyki można też poczytać w jubileuszowym pięćdziesiątym numerze kwartalnika „Partner”.

Biuletyn Partner 50 - Pobierz

Do zobaczenia na targach!